Як це працює?

Ви отримали ключ-код Реаліті Квесту!

Отримати ключ-код Реаліті Квесту можна тільки через наших партнерів. Купити послуги, перераховані в каталозі, за гроші - не можна! Ключ-код може бути надрукований на паперових сертифікатах, може бути в електронному вигляді або навіть видрукований на фірмових картах Реаліті Квесту з колоди "36 козирних вражень на цілий рік". Поруч з ключ-кодом, зазвичай, друкується термін використання, після заінчення якого ключ-код стає недійсним.

 

Як використати свій ключ-код?

 

1. Зареєструйтеся на сайті Реаліті Квесту. Це робиться один раз. Коли ви будете отримувати нові ключ-коди від наших партнерів, то зможете авторизуватися на нашому сайті за існуючою реєстрацією.

2. Виберіть одну послугу з каталогу, яку ви б хотіли отримати. Натисніть кнопку "Отримати".

3. Наступним кроком вам буде запропоновано ввести ключ-код з вашого сертифікату. Введіть код і перейдіть до наступного кроку.

4. На електронну пошту, яку ви зазначили під час реєстрації, вам надійде електронний квиток на обрану вами послугу. У ньому міститься більш докладна контактна інформація постачальника послуги. З цим квитком ви приходите за адресою надання послуги і отримуєте її.

 

Зверніть увагу! Деякі послуги вимагають попереднього запису за телефоном. Деякі послуги вимагають попередньої роздруківки електронного квитка. Інформація про додаткові умови щодо отримання послуги буде зазначена у вашому електронному квитку. 

 

Для нас дуже важлива Ваша думка. Якщо у Вас виникли будь-які складності у користуванні Квестом - звертайтесь безпосередньо до керівника проекту - clubpetit@gmail.com