Як це працює?

Що таке РЕАЛІТІ КВЕСТ?

Це гра. Але гра ця проходить в реальному світі. І призами в цій грі служать цілком реальні розваги та популярні товари. Кількість учасників - не обмежена. Тривалість - не обмежена. Ніхто не програє. Є тільки ті, хто поки ще не приєднався до цієї гри.

Для того щоб почати грати потрібно лише знайти в собі сили і виділити пару годин свого дорогоцінного часу, щоб відчути життя по-справжньому і щось поміняти в своєму звичному ритмі. Не сприймай життя занадто серйозно.

 

Як грають в РЕАЛІТІ КВЕСТ?

Все починається з ключ-коду. Його можна отримати в магазині в якості заохочення за покупки, його може подарувати друг або колега. Ключ-код надає право обрати з каталогу Квесту одну послугу и отримати її в повному обсязі. Без додаткових витрат та прихованих платежів. Це може бути відвідування кіносеансу, квиток в парк розваг, модна стрижка, чашка смачного латте або навіть поїздка в Європу.

1. Для того щоб зробити свій вибір, потрібно відвідати сайт rq.kiev.ua і зареєструватись.

Після реєстрації і замовлення на електронну пошту прийде сертифікат, в якому будуть всі подробиці по отриманню товару або використання послуги.

2. З цим самим сертифікатом потрібно відвідати постачальника товару / послуги та отримати.

 

 

Для нас дуже важлива Ваша думка. Якщо у Вас виникли будь-які складності у користуванні Квестом - звертайтесь безпосередньо до керівника проекту - rqkiev@gmail.com